Transparentní půjčka pomůže v nouzi komukoliv

28. březen 2012  Redakce MS   Půjčky  1725 zobrazení  366 slov

PR. Půjčit si peníze v nouzi není nic špatného. Naopak výhodná transparentní půjčka může doslova pomoci za pět minut dvanáct.

Časté otázky jsou, zda půjčka v rámci tzv. nebankovního sektoru jsou solidní a umí skutečně pomoci. Odpověď je, že ano. Tato forma půjčky má sice svá specifika, ale pokud není zbytí, je opravdu jedinou možností, jak si peníze půjčit.

Důvod je jasný. Půjčka od banky je zdlouhavý proces, navíc není pro každého. To v případě nebankovní půjčky nehrozí. Peníze se půjčují v rozmezí od 4 do 50 tisíc korun, takže půjčit si lze podle aktuálních možností a potřeb.

Aby žadatel o půjčku měl představu, na kolik vyjdou náklady, využít může online kalkulačku, která je zpravidla připojena u žádosti o půjčku. Finální výši půjčky a splátek si žadatel vždy dohodne s obchodním zástupcem.

Provident půjčka je jedním z výhodných produktů, který se vyznačuje velmi individuálním přístupem k žadateli o půjčku. Je totiž možné si vytvořit úvěr podle představ.

Přesto u tohoto produktu je brán zřetel na výše příjmu. Ale ohled je brán pouze na aktuální možnosti žadatele, není tedy zapotřebí ručitel ani zástava k zajištění půjčky. Rovněž nejsou prověřovány registry dlužníků.

Princip požádání o půjčku je snadný. Stačí si vybrat částku a výši splátek. Online kalkulačka totiž nabízí několik možností. U té, která žadateli nejvíce vyhovuje, se klikne na "sjednat" a vyplní se krátký formulář. V čase, který žadatel sám zvolí, bude kontaktován operátorem a ten domluví schůzku s obchodním zástupcem. Ten žadatele navštíví doma a přinese k podpisu smlouvu. Po podepsání nachystá hotovost, kterou bude mít žadatel o půjčku k dispozici během několika hodin.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil