Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku s výpočtem hypotéky online

21. květen 2013  PR   Půjčky  1463 zobrazení  441 slov

Hypoteční kalkulačka je ideálním řešením pro získání informací o výši hypotečního úvěru. Navíc lze získat bonus v podobě zaplacení až šesti měsíců z nové hypotéky.

Hypotéka je jedním ze základních finančních produktů pro pořízení nemovitosti. Slouží k zajištění financování nemovitostí, a to především domů a bytů.

Reklama

Při výběru vhodného úvěru slouží slouží hypoteční kalkulačka. Díky ní si lze spočítat hypotéku a poté se rozhodnout, u jaké instituce si ji sjednat. Často pomáhá hypoteční makléř, který vše připraví. Tento specialista přistupuje ke klientovi individuálně, díky tomu má každý možnost získat hypotéku podle svých představ.

Hypoteční poradci navíc klientovi nabídnou produkty přesně podle potřeb a vyřídí za ně veškeré nezbytné náležitosti k hypotéce. Třeba FBO.cz je společnost, která se poskytuje kompletní služby v oblasti hypotéčních úvěrů zcela zdarma. Služby jsou spojené s financováním pořízení nemovitostí a vyřízením hypotéky.

Dalším produktem je refinancování hypotéky. To znamená splácení existujícího závazku (hypotéky) od jiných bank. Tento úvěr má obvykle jiné a výhodnější podmínky.

Ti, kteří se rozhodnou využít služeb, mohou od hypotečního specialisty očekávat nejvhodnější produkt, nejvhodnější hypotéční banku či stavební spořitelnu, zastupování při vyjednávání podmínek s bankou, sjednání hypotečního úvěru, zprostředkování odhadu nemovitosti, kompletní zajištění a zpracování dokumentace k hypotéce, odborné konzultace a pojištění.

Jak získat peníze zpět

Klasická hypotéka se zjišťuje prostřednictvím hypoteční kalkulačky. Ta umožňuje srovnání hypoték. K tomu lze využít toho, že získáte peníze až 6 měsíců z vaší nové hypotéky.

Další možností získat peníze je zprostředkování hypotečního úvěru. Pokud se klient rozhodne specialistovi předat kontakt na zájemce o hypoteční úvěr a nový klient uzavře smlouvu, zprostředkovatel získá 10 000 korun.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil