Vyzkoušejte RePůjčku a mějte finance pod kontrolou

12. červen 2013  PR   Půjčky  1559 zobrazení  530 slov

Konsolidovat si půjčk do jedné je v současnosti poměrně lehké a mnoho lidí tento finanční produkt již využívá. Mezi lídry na trhu v tomto segmentu patří produkt RePůjčka.

Vyzkoušejte RePůjčku a mějte finance pod kontrolouVyzkoušejte RePůjčku a mějte finance pod kontrolou

Velkým tématem je placení zbytečných poplatků v souvislosti s vedením účtů. Ať už je to běžný účet nebo účet hypoteční. Nyní je šance neplatit ani korunu navíc, zbavit se více půjček najednou a nenechat se omezovat.

Reklama

Je jasné, že v minulosti si lidé vzali mnoho nevýhodných půjček. Teď lze situaci změnit a je tu šance se zbavit z jakéhokoliv důvodu nevýhodné půjčky. Takovým produktem je RePůjčka od Equa Bank.

RePůjčka

Ta dává možnost v případě potřeby půjčku rovnou navýšit na novou částku nebo využít RePůjčku opakovaně a refinancovat postupně všechny nevýhodné půjčky. Pomocí tohoto produktu lze splatit jakýkoli úvěr či půjčku, neboť je primárně určena pro refinancování půjček.

To lze vysvětlit asi takto: Pomocí této nové půjčky se uhradí předchozí půjčky. S RePůjčkou lze refinancovat až do celkové výše 600 000 Kč a může se jednat o běžné hotovostní půjčky a účelové i neúčelové úvěry.

Díky takto "vyladěné" půjčce mnoho lidí neskončilo v síti exekutorů. Rodiny zase navýšení půjčky pomohlo tak, že jim RePůjčka umožnila pořídit si nutné vybavení do bytu.

Produkt RePůjčka je výhodný i díky dalším faktorům. Úspora díky snížení splátek činí až 25 %. Zařízení i schválení půjčky probíhá online zcela zdarma. Využít lze možnosti umořit postupně i více půjček, navíc poskytuje řešení pro všechny typy půjček a úvěrů. Samozřejmostí je vedení účtu zcela bez poplatků včetně zřízení.

Refinancování hypoték

Blížeji se podívejme na refinancování. To je de facto umoření jednoho hypotečního úvěru úvěrem novým zejména pro ty, kteří nejsou spokojeni spokojeni se svou stávající hypotékou například kvůli nevýhodnému úroku.

V praxi to vypadá tak, že se refinancuje hypotékou od jiné bankovní instituce než je ta stávající. Další možností refinancování je i to, že nedostačuje výše stávající hypotéky a je potřeba uzavřít hypotéku novou a na vyšší částku.

Dále je vhodné vědět, že hypotéku lze uzavřít do neomezené výše a tento produkt je dlouhodobou účelovou půjčkou. Splatnost hypotéky může být až 40 let a je určena výhradně pro nákup či rekonstrukci nemovitosti.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil