Získat úvěr bez zástavy je možné. Pro rekonstrukci bytových domů

14. leden 2013  PR   Půjčky  1755 zobrazení  383 slov

Opravovat a rekonstruovat nemovitost určenou k bydlení lze díky výhodným podmínkám speciálního programu u stavební spořitelny. Zároveň je možné refinancovat závazky vzniklé v souvislosti s bydlením.

Získat individuální podmínky pro financování rekonstrukce nemovitostí a oprav bytových domů si jistě přeje každý vlastník nemovitosti. Zvláště pokud bytový dům je ve vlastnictví družstva či společenství vlastníků jednotek.

Individuální nastavení podmínek nabízí například Stavební spořitelna České spořitelny. Díky programu Obnova lze získat finance na opravy a rekonstrukce nemovitostí určených k bydlení až do výše 350 000 Kč na jeden byt. Úvěr bez zástavy nemovitosti se přiznává po splnění podmínek.

Další výhodou je, že lze využít k refinancování předchozích závazků vzniklých v souvislosti s bydlením úvěr až do výše 100 % finanční potřeby. Výhodu těchto úvěrů jsou především nízké úrokové sazby. Třeba při splatnosti 10 let je úrok již od 3,39 % p.a. Další předností je nízká úhrada za vedení úvěru a individuální nastavení podmínek dle potřeb klienta.

Výhodné podmínky splácení

Rekonstrukce domů jsou složitým úkolem a je zřejmé, že jsou i finančné nákladné. Opravovat bytové domy, které byly mnoho let zanedbávané je nutné. Proto u Stavební spořitelny České spořitelny je možnost rozložit splácení až na 20 let a lze využít možnost volby neměnné úrokové sazby po celou dobu splácení úvěru.

Finanční prostředky se obvykle čerpají bezhotovostně a dvěma způsoby - jednorázově a postupně. V tom druhém případě to znamená, že peníze vlastníci, když probíhají opravy nemovitosti, získávají na základě faktur předložených společně s platebním příkazem na účet dodavatele.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil