Zjistěte si úsporu při refinancování hypotéky. A získejte další peníze navíc

12. březen 2013  PR   Půjčky  1625 zobrazení  487 slov

Kdo by si nechtěl sjednat hypotéku za výhodných podmínek a případně využít refinancování. Navíc je možnost si vydělat další peníze.

Zjistěte si úsporu při refinancování hypotéky. A získejte další peníze navícZjistěte si úsporu při refinancování hypotéky. A získejte další peníze navíc

Hypotéky jsou běžnou součástí života a bez nich si jen těžko lze představit financování nemovitostí, zejména domů a bytů. Při jejím výběru a sjednávání je ale velmi důležité dbát na určitá pravidla.

Reklama

Je vhodné si najít nejvýhodnější nabídku hypotečního úvěru tak, aby vyhovoval přímo na míru. Také se vyplatí ušetřit čas ať už při výběru, tak i při uzavírání smlouvy.

Ve fázi hledání vhodné hypotéky je vhodné využít zdarma produktu - hypoteční kalkulačka. Díky ní si lze spočítat hypotéku a poté se rozhodnout, u jaké instituce si ji sjednat. Často pomáhá hypoteční makléř, který vše připraví. Tento specialista přistupuje ke klientovi individuálně, díky tomu má každý možnost získat hypotéku podle svých představ.

Hypoteční poradci navíc klientovi nabídnou produkty přesně podle potřeb a vyřídí za ně veškeré nezbytné náležitosti k hypotéce. Třeba FBO.cz je společnost, která se poskytuje kompletní služby v oblasti hypotéčních úvěrů zcela zdarma. Služby jsou spojené s financováním pořízení nemovitostí a vyřízením hypotéky.

Ti, kteří se rozhodnou využít služeb, mohou od hypotečního specialisty očekávat nejvhodnější produkt, nejvhodnější hypotéční banku či stavební spořitelnu, zastupování při vyjednávání podmínek s bankou, sjednání hypotéčního úvěru, zprostředkování odhadu nemovitosti, kompletní zajištění a zpracování dokumentace k hypotéce, odborné konzultace a pojištění.

Další výhody s hypotékou

Mezi základní produkty patí klasická hypotéka, Americká hypotéka a refinancování hypotéky. A právě kolik stojí, to lze zjistit pomocí nástroje hypotéka kalkulačka. K tomu lze využít toho, že získáte peníze až 6 měsíců z vaší nové hypotéky.

Další možností získat peníze je zprostředkování hypotečního úvěru. Pokud se klient rozhodne specialistovi předat kontakt na zájemce o hypoteční úvěr a nový klient uzavře smlouvu, zprostředkovatel získá 10 000 korun.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil