Využijte výhod spořícího účtu od WPB Capital

6. srpen 2012  PR   Spoření  1602 zobrazení  388 slov

PR. Nechávat peníze jen tak ležet na účtu bez výnosného úroku se skutečně nevyplácí. Proto je vhodné se poohlédnout po spořícím účtu s velmi zajímavými podmínkami.

Spoření patří mezi základní produkty bankovních domů či různých finančních institucí. Vyplatí se ukládat peníze na spořící účty a s výhodnou úrokovou sazbou. Jednou z možností zhodnocení volných finančních prostředků je spořící účet od WPB Capital.

Parametry tohoto spořícího účtu jsou velice zajímavé. Především výnosná sazba až 4, 65 % p.a. je natolik lákavá, že skutečně se už vyplatí o tomto finančním produktu přemýšlet. Navíc klient získává bonus 0,3 % ročně ke každému nově založenému spořicímu účtu.

Jak založit spořící účet

Tento spořící účet se zakládá na neurčitou dobu trvání s předem stanoveno výpovědní lhůtou, která činí od 1 měsíce do 5 let. Objem a četnost úložek nejsou omezeny a zůstatek na spořicím účtu je úročen pohyblivou úrokovou sazbou dle aktuálně platného sazebníku WPB Capital.

Klient je oprávněn vkládat na spořicí účet další úložky, a to příkazem k úhradě ze svého běžného účtu vedeného u WPB Capital. Tento účet je zřízen i veden zcela zdarma.

Spořící účet se zakládá velice jednoduše. A to díky tomu, že založení WPB Spořicího účtu se dělá online prostřednictvím internetu. Další možností, tou klasickou, je osobní kontakt s bankéřem na pobočce WPB Capital.

Vklady jsou pojištěny

Co je ale důležité. Klient vkládající peníze na spořící účet má jistotu, že všechny vklady včetně úrokových výnosů jsou 100% pojištěny až do výše 100tisíc eur dle zákona o bankách. A to z toho důvodu, že WPB Capital je pod dozorem ČNB.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil