Vzniká Equa bank jako pokračovatel Banco Popolare

21. září 2011  PR   Finance  2013 zobrazení  203 slov

Nová banka Equa bank rozšiřuje právě vznikající skupinu malých bank. Další nováček po Air Bank a Zuno Bank postavil svoje služby na třech pilířích.

Vzniká Equa bank jako pokračovatel Banco PopolareVzniká Equa bank jako pokračovatel Banco Popolare

Equa bank bude nabízet bankovní produkty jako je běžný a spořící účet, a dále termínovaný vklad. Rovněž chce nabízet hypotéky. Služby jsou spuštěny od 20. září 2011.

Reklama

Nová Equa bank je pokračovatelem bývalé banky Banco Popolare, která patří britskému investičnímu fondu. Klientům banka nabízí dva typy účtů - jeden běžný a druhý spořicí. Zřízení obou je zdarma možné prostřednictvím internetu nebo na pobočce.

Tech má nyní banka sedm ve velkých městech (Praha, Brno, Hradec Králové, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav). Nově bude nyní otvírat dvě v Praze, jednu v Ostravě a jednu v Brně.

Další banka tak rozšíří skupinu malých bank, která nyní v Česku vzniká. O klienty nyní soupěří Air Bank vlastněná skupinou PPF a Zuno Bank ze skupiny Raiffeisenbank. Všechny tři banky rozšiřují skupinu, ve které je mBank ze skupiny Commerzbank. Dalším hráčem na bankovním trhu je Fio banka.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil