Expresně půjčit peníze je možné až do výše 600 tisíc

29. duben 2012  Redakce MS   Půjčky  1429 zobrazení  433 slov

PR. Půjčit si je v současnosti poměrně obvyklé a jednotliví poskytovatelé nebankovních půjček se předhánějí v různých produktech. Stačí si jen vybrat tu nejvhodnější.

Půjčky bez registru ihned patří mezi nejoblíbenější finanční produkty v segmentu půjček. Jejich velkou výhodou je zejména to, že bez složité administrativy a zdlouhavého prověřování můžete žadatel o půjčku dosáhnout na úvěr ve výši až 50 000 Kč.

Peníze například poskytuje významná evropská skupina SC. Její finanční produkty jsou vysoce flexibilní a pyšní se velmi výhodnými podmínkami. Navíc lze získat půjčku přímo na míru, a to poměrně rychle.

Žadatel o půjčku může obdržet částky v rozmezí 5 000 až 50 000 Kč. Navíc v hotovosti a bez sdělování účelu půjčky. Výhodu je, že se nemusí chodit na pobočku, ale lze si ji objednat přes internet. Není potřeba složité administrativy, řadatel potřebuje jen dva doklady totožnosti. K tomu je nabízen velmi individuální přístup s možností vytvoření ideální půjčky na míru. Při řádném splácení navíc žadatel může využít velmi výhodného refinancování.

Home Credit půjčka je dalším produktem, který pmáhá v nesnázích. Půjčování penez probíhá v režimu částek 10 000 až 150 000 korun, a to na cokoli a bez zajištění. Výhodná je možnost předčasného splacení a do měsíce od vyřízení půjčky je možné úvěr vrátit.

Také je vhodné vědět, že u této půjčky není vyžadován ručitel ani zástava majetku. Vyřízení je velmi rychlé a jednoduché. Půjčka je určena například seniorům, zaměstnancům či osobám samostatně výdělečně činným i dalším osobám s pravidelným příjmem. Půjčku si můžete také výhodně pojistit proti neschopnosti splácet, a dokonce v případě potřeby měnit v průběhu splácení výši splátek.

Expres půjčka je ideální pro vysoké částky. A to až do výše 600 000 Kč na cokoli. Poskytována je bez ručitele nebo zástavy, se snadným a rychlým vyřízením a transparentními podmínkami.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil