Půjčka před výplatou, kterou si sjednáte za pár minut

1. září 2014  Roman Beneš  Půjčky  1326 zobrazení  481 slov

PR. Zbývá vám pár dnů do výplaty a nemáte peníze? Pak využijte krátkodobou půjčku, kterou si sjednáte online za pár minut.

Zdroj: pujcka.tvZdroj: pujcka.tv

Krátkodobá půjčka před výplatou je typem úvěru, který lze sjednat online. Její vyřízení vám přitom zabere maximálně 5 minut. Stačí se registrovat vyplněním formuláře a vyčkat na schválení půjčky. V případě, že je půjčka posouzena kladně, jsou požadované finanční prostředky ihned odesílány na váš bankovní účet.

Přesně takto jednoduše funguje SMS půjčka, která nese název Půjčka.tv. Nabízí krátkodobý úvěr až do výše 4.999 Kč, a to na dobu 7 – 28 dní, přičemž máte možnost v případě potřeby požádat o prodloužení lhůty splatnosti.

Registrace vyžaduje jen vyplnění základních údajů

Žádáte-li o peníze poprvé, vyplníte registraci. V ní uvedete pouze základní údaje o své osobě a také kontaktní údaje včetně čísla bankovního účtu. Pro dokončení registrace pak z účtu odešlete symbolickou částku ve výši 1 Kč na účet společnosti. Tento poplatek slouží především k ověření toho, že jste skutečně majiteli uvedeného bankovního účtu.

Při každé další žádosti už nemusíte vyplňovat registraci a není vyžadován ani oveřovací poplatek.

Sami si zvolíte výši půjčky a dobu její splatnosti

Po dokončení registrace si vyberete výši úvěru a dobu splatnosti. Potvrdíte objednávku a vyčkáte na schválení. Pak už jen sledujte svůj bankovní účet, na který vám budou peníze bezprostředně po schválení odeslány. Je to jednoduché, praktické a bezproblémové. Nemusíte se obávat nějakých skrytých poplatků. Každá online půjčka má přesně stanovený poplatek, jehož výši se dozvíte už při volbě částky a doby splatnosti, kterou si sami zvolíte.

Půjčka před výplatou vám pomůže ve chvíli, kdy máte málo peněz a potřebujete vydržet do okamžiku, než vám dorazí mzda od zaměstnavatele. Proč si půjčovat od známých, rodinných příslušníků či dokonce lichvářů, když máte možnost získat peníze takto snadno, aniž byste museli někam chodit.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil