Půjčovat si lze přímo mezi sebou a banka už není potřeba

1. červen 2012  Redakce MS   Půjčky  1512 zobrazení  400 slov

PR. Vznikl absolutně nový a seriózní systém půjčování peněz. Žadatel si sám zadá podmínky půjčky včetně úroku a zajištění.

Půjčovat si lze přímo mezi sebou a banka už není potřebaPůjčovat si lze přímo mezi sebou a banka už není potřeba

Vznikl nový web, který spojuje žadatele o půjčku a investory, neboli poskytovatele, pro něž je to investice. Navíc lze získat nízké fixní sazby bez jakýchkoli skrytých poplatků.

Stačí se zaregistrovat a zadat požadavky na aukce půjček. Poté už žadatel o půjčku sleduje nabídky investorů a vybírá, kterou přijme. Velkou výhodou webu je, že registrace a zařazení půjčky do seznamu aukcí je zdarma, tedy bez poplatků.

Principem webu je, že aukce je anonymní, žadatel vystupuje pod přezdívkou. Komunikovat je možné zcela zdarma, tedy žádné volání na zpoplatněná čísla s vysokými částkami. Navíc úvěr žadatel o půjčku může použít na cokoli.

K dispozici je půjčka od 5 tisíc do 50 tisíc korun. Klient si na základě nabídek investorů rozhodne od koho a jak vysokou částku si půjčí. Dále si lze zvolit lhůtu půjčky a za jaké úrokové sazby si peníze půjčit. Jisté je to, že takto jsou úroky nižší než od banky či nebankovní společnosti.

Další přednosti jsou měsíční splátky, které jsou fixní, což znamená, že úroková sazba se nikdy nezmění. Samozřejmostí nejsou poplatky a také nejsou žádné skryté poplatky. Pokud příjemce půjčky bude chtít předčasně peníze splatit, je to opravdu zdarma.

O webu

Web PůjčmeSi.cz je poskytovatelem přímého bankovnictví prostřednictvím internetové aukce. Uzavření, načerpání a spravování úvěrů zajišťuje pro žadatele provozovatel.

Náklady provozovatele webu jsou hrazeny poplatky, které jsou úměrně rozděleny mezi dlužníka a investora. Tyto náklady jsou ale oproti bankovním a nebankovním institucím nízké.

O půjčky prostřednictvím webu si může zažádat zaměstnanec, podnikatel, ženy na mateřské dovolené či důchodci a invalidní důchodci. Proti osobě ale nesmí být vedeno insolvenční řízení a podnikatel nesmí být v úpadku.

 

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil