SMS půjčka je jednou z rychlých cest k penězům

24. září 2012  PR   Půjčky  1673 zobrazení  555 slov

PR. Dostat se do finační tísně může kdokoliv a naštěstí je z této situace cesta ven. Jednou z možností jsou SMS rychlé půjčky.

Současná doba je plná nástrah a dostat se do finančních potíží je poměrně snadné. Proto je vhodné mít v záloze poskytovatele rychlých finančních injekcí. Zvláště pokud je nutné mít volné peníze v období před výplatou.

Třeba deset dní před očekáváním peněz se kdekdo může dostat do finančních potíží. Rychlá Ferratum půjčka přitom může doslova vytrhnout trn z paty. Prostě pomoci vyřešit svízelnou finanční situaci.

Tento typ půjčky je znám i jako SMS půjčka. Je to úvěrový produkt od společnosti Ferratum, který dokáže krýt nečekané výdaje. Samozřejmě díky tomu, že půjčka je poskytována nebankovní institucí, lze peníze použít na cokoliv.

Půjčit lze i malé částky

Jednou z mnoha výhod je i možnost čerpání malých finančních částek, není výjimkou si půjčit rychle i 500 korun. Samozřejmě obvykle si klient vyžádá vyšší obnos, a to v rozmezí 1000, 2000 až 10 000 korun, což je maximum při jedné půjčce.

Tento typ půjčky Ferratum je velmi transparentní. Neplatí se skryté poplatky či přemrštěné úroky, doba splácení a cena za produkt je pevně stanovena. Navíc se půjčuje jen to, kolik si klient může dovolit půjčit, aby byl schopen do daného termínu peníze vrátit.

Žádné skryté poplatky

Neoddiskutovatelnou výhodou půjčky je poskytování peněz bez registru a ručitele, není ani nutné potvrzení o výši přijmu. To znamená, že klient nezaplatí ani korunu na úrocích, pouze poplatek za vyřízení a zprostředkování půjčky. U klientů, kteří si půjčují pravidelně a splácí včas, dostávají jako bonus odměnu za věrnost – tedy půjčku až 10 000 Kč.

Pro lepší orientaci: Cena půjčky je pevně stanovena a tento poplatek činí 20% z půjčené částky na období 15 dní, 25% na období 21 dní a 33% na období 30 dní. Doba splatnosti půjčky je stanovena na 15, 21 nebo 30 dní času v závislosti od výše půjčené částky. Samozřejmostí je možnost požádat o prodloužení vrácení peněz o další dva týdny.

Ferratum půjčka je jednoduchá a rychlá k vyřízení. Díky těmto vlastnostem je tento nebankovní produkt unikátní a bezkonkurenční. Stačí vyplnit a odeslat objednací formulář a poté vyčkat na SMS zprávu. Peníze klient může obdržet prostřednictvím poštovní poukázky, či si v případě stálého klienta, který si peníze půjčuje pravidelně nechat hotovost zaslat na bankovní účet.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil