Využijte služeb bezúročné půjčky a bez nutnosti doložení příjmů

6. leden 2014  PR   Půjčky  1580 zobrazení  358 slov

PR. Půjčit si bez doložení příjmu a navíc bez úroku, je skutečně možné. Stačí využít nebankovní produkt bezúročné půjčky.

Mince, ilustrační foto. Foto: archiv PixmacMince, ilustrační foto. Foto: archiv Pixmac

Pokud má klient vlastní nemovitost, trvalé bydliště na území České republiky a je ve finanční tísni, využít může nebankovní produkt bezúročná půjčka.

Ta je oproti jiným finančním produktům charakteristická tím, že klient neplatí žádné úroky ani skryté poplatky. Vhodnými příjemci této půjčky jsou zaměstnanci, podnikatelé, maminky na mateřské, penzisté nebo nezaměstnaní.

Tento typ půjčky lze čerpat až do výše 30 tisíc korun. Navíc pokud klient čerpá půjčku do třiceti tisíc a vrátí ji do tří měsíců, neplatí žádné navýšení.

Půjčka na tři měsíce

Pokud se klient obává, že vypůjčené peníze nestihne uhradit do předepsaných tří měsíců, tak se nic neděje. Výhodná  je v tom, že dále pokračuje v předepsaných měsíčních splátkách.

Tato varianta je tzv. půjčka na tři měsíce bezúročně. Funguje na principu zaplacení dvou předepsaných splátek a třetí měsíc se platí zbývající část jistiny.

Jak získat peníze

Půjčka bez doložení příjmů - operativnipujcka.cz lze objednat z domova. Stačí vyplnit online formulář. Po zadání výše půjčené částky a kontaktních údajů, jako je  jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail.

Poté následuje tento postup: Po zadání údajů se obratem ozve některý z operátorů, který domluví další podrobnosti. Pak už žadatel o půjčku  se dostaví  předem sjednaném termínu k podpisu smlouvy a hotovost bude vyplacena v notářské kanceláři.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil