Služby

7. leden 2011  Jan Potůček    127 zobrazení  621 slov

Internetový server MediaShow.cz (www.mediashow.cz) vznikl na podzim 2005. Pro rok 2011 se vytvořil nový layout a struktura webu. Velmi výrazně se proměnil formátově obsah, který \"dospěl“. Obsah hlavní části MediaShow.cz více akcentuje název webu, který se více vyprofiloval. Stále však se odkazuje na úspěšný základ webu, zejména ale na období po roce 2008. Obsah se však přizpůsobil konkurenci a požadavkům čtenářů.

Představení

Reklama

Internetový server MediaShow.cz vznikl na podzim 2005. Pro rok 2011 se vytvořil nový layout a struktura webu. Velmi výrazně se proměnil formátově obsah, který "dospěl“. Obsah hlavní části MediaShow.cz více akcentuje název webu, který se více vyprofiloval. Stále však se odkazuje na úspěšný základ webu, zejména ale na období po roce 2008. Obsah se však přizpůsobil konkurenci a požadavkům čtenářů.

Cílová skupina hlavní části MediaShow.cz jsou ženy a muži 18 – 45 let, z toho 80 % ve věku 20 – 39 let.

Obsahovou náplň tvoří články o průměrné délce 3 – 4 odstavců, psány jednoduchou stylistikou maximálně s důrazem na pochopení psaného textu, ve kterém je sdělení nejpodstatnějších událostí, změn, plánů a výroků. Důležitou roli hrají i ilustrační fotografie.

Hlavní část MediaShow.cz publikuje články charakterizující nosná témata sekcí: Média, Show, Lidé, Showbiz.

Cestování

MediaShow.cz se sestává i z dalších subwebů. Pro inzerenty je velmi vhodná sekce Cestování, která se věnuje publikací článků zařazených do sekcí Česko, Destinace, Města. Web navazuje na původní nezávislé stránky již z roku 2001.

Bydlení a Lifestyle

MediaShow.cz nabízí i články z témat o bydlení, stavění, životním stylu, zdraví a o volnočasových aktivitách v sekci Bydlení. Zde je velký prostor pro PR články a produktovou reklamu.

Archiv

V průběhu pěti let existence MediaShow.cz bylo napsáno mnoho článků, které v nové struktuře nebylo možné vhodně zařadit do sekcí. Vznikla část webu Archiv, která obsahuje 2 700 článků. Články jsou i nadále volně k dispozici.

Prezentace MediaShow.cz

Služby

Zaregistrujte se a využívejte interaktivity.

  • Pro vkládání komentářů je důležité se registrovat. na webu MediaShow.cz. Také můžete odebírat newsletter do emailu.
  • Pro zapojení do soutěží je nutné se registrovat na komunitní síti Facebook.com a stát se fanouškem oficiální stránky MediaShow.cz.
  • Hlasovat do ankety není podmíněno registrací.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Column 'id' in where clause is ambiguous


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/21113/mediashow_cz/www.penize/conf/functions_general.php on line 187